Klaas Gubbels - houtdruk ‘La Chaise’ - 2000 - oplage X - Verkocht

Klaas Gubbels - houtdruk ‘La Chaise’ - 2000 - oplage X kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Gubbels - houtdruk ‘La Chaise’ - 2000 - oplage X kopen? Bied vanaf 225!Klaas Gubbels - houtdruk ‘La Chaise’ - 2000 - oplage X kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

791 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal2000
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23.5 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageX

Een zeer fraaie, verfijnde houtdruk van Klaas Gubbels uit 2000.

Het werk is uitgevoerd op handgeschept papier en heeft de afmetingen: 17.5 x 23.5 cm.

De houtdruk is gesigneerd en genummerd, oplage VIII/X.

Dit item is verkocht voor 258,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2020 om 19:26
Eindtijd:12-12-2020 om 19:37
rheenstra
12 dec. / 19:28
€ 225