Klaas Gubbels - houtdruk met acryl ondergrond ‘ wit kopje’. - Verkocht

Klaas Gubbels - houtdruk met acryl ondergrond ‘ wit kopje’. kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 295,00

Klaas Gubbels - houtdruk met acryl ondergrond ‘ wit kopje’. kopen? Bied vanaf 275!Klaas Gubbels - houtdruk met acryl ondergrond ‘ wit kopje’. kopen? Bied vanaf 275!Klaas Gubbels - houtdruk met acryl ondergrond ‘ wit kopje’. kopen? Bied vanaf 275!Klaas Gubbels - houtdruk met acryl ondergrond ‘ wit kopje’. kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

784 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal2003
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Een fraaie houtdruk met turqoise acryl ondergrond.De ondergrond is handbeschilderd waarna het witte kopje als houtdruk is aangebracht.Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 15/50. In zeer goede conditie, afmetingen : 23,5 x 33,5 cm.

Dit item is verkocht voor 295,00
Starttijd:12-07-2019 om 21:36
Eindtijd:26-07-2019 om 20:00
Biedingen (3)
Eva
26 jul. / 19:27
€ 295
SManneke
26 jul. / 19:27
€ 280
SManneke
22 jul. / 11:16
€ 275