Klaas Gubbels - houtdruk 'Naar elkaar' - 2013 - Verkocht

Klaas Gubbels - houtdruk 'Naar elkaar' - 2013 kopen? Bied vanaf 325!

Verkoopprijs: € 325,00

Klaas Gubbels - houtdruk 'Naar elkaar' - 2013 kopen? Bied vanaf 325!Klaas Gubbels - houtdruk 'Naar elkaar' - 2013 kopen? Bied vanaf 325!Klaas Gubbels - houtdruk 'Naar elkaar' - 2013 kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

823 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage27

Een zeer fraaie houtdruk van Klaas Gubbels uit 2013.

Het werk is uitgevoerd op handgeschept papier.

De houtdruk is gesigneerd en genummerd en in zeer goede conditie.

De afmetingen zijn: 42 x 35 cm.

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(59)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

823 verkochte items
42 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 325,00
Starttijd:24-07-2018 om 22:51
Eindtijd:29-07-2018 om 19:29
NvanS
28 jul. / 20:34
€ 325