Klaas Gubbels - houtdruk 'Rose Driekan' - 2009 - oplage E/A. - Verkocht

Klaas Gubbels - houtdruk 'Rose Driekan' - 2009 - oplage E/A. kopen? Bied vanaf 265!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - houtdruk 'Rose Driekan' - 2009 - oplage E/A. kopen? Bied vanaf 265!Klaas Gubbels - houtdruk 'Rose Driekan' - 2009 - oplage E/A. kopen? Bied vanaf 265!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE/A

Een zeer fraaie, houtdruk 'Rose Driekan' op geschept papier van Klaas Gubbels uit 2009.

Het werk is gesigneerd en genummerd E/A en in goede conditie.

De afmetingen zijn: 31 x 28 cm.

De houtdruk is in goede conditie.

ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
Starttijd16-2-2020 om 10:52
Eindtijd29-2-2020 om 19:35
Biedingen (4)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken