Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2022 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 23 |
Een zeer fraaie houtdruk op handgeschept papier van Klaas Gubbels, ‘Zijwaarts’ uit 2022 oplage 22.
Het werk is gesigneerd, genummerd en in zeer goede conditie.
Een groot stalen beeld van ‘Zijwaarts’ is te zien bij ArtZuid in Amsterdam.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 3-10-2022 om 20:27 |
Eindtijd | 8-10-2022 om 19:58 |