Klaas Gubbels - houtdruk 'Zwarte kan ’ - 2006 - oplage 30 - Verkocht

Klaas Gubbels - houtdruk 'Zwarte kan ’ - 2006 - oplage 30 kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels - houtdruk 'Zwarte kan ’ - 2006 - oplage 30 kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - houtdruk 'Zwarte kan ’ - 2006 - oplage 30 kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - houtdruk 'Zwarte kan ’ - 2006 - oplage 30 kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - houtdruk 'Zwarte kan ’ - 2006 - oplage 30 kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - houtdruk 'Zwarte kan ’ - 2006 - oplage 30 kopen? Bied vanaf 350!Klaas Gubbels - houtdruk 'Zwarte kan ’ - 2006 - oplage 30 kopen? Bied vanaf 350!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30

Een zeer fraaie houtdruk van Klaas Gubbels, ‘Zwarte kan ’ uit 2006 oplage 30 ex.

Het werk is gesigneerd, genummerd en in goede conditie.

Dit item is verkocht voor 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-08-2022 om 00:25
Eindtijd:18-08-2022 om 20:03
SVR
18 aug. / 19:56
€ 350