Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2006 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35.5 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30 |
Een zeer fraaie houtdruk van Klaas Gubbels, ‘Zwarte kan ’ uit 2006 oplage 30 ex.
Het werk is gesigneerd, genummerd en in goede conditie.
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 9-8-2022 om 0:25 |
Eindtijd | 18-8-2022 om 20:03 |