Klaas Gubbels - I had a dream

Klaas Gubbels - I had a dream kopen? Bied vanaf 325!
Klaas Gubbels - I had a dream kopen? Bied vanaf 325!Klaas Gubbels - I had a dream kopen? Bied vanaf 325!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1980
Stijl Modern
Onderwerp Portret
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooie werk van de Nederlandse kunstenaar Klaas Gubbels. Gesigneerd . U kunt het werk vooraf komen bekijken bij onze collega's in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdelijk gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00