Deze zeefdruk (‘Japanse tafel’) komt uit de grafiekserie ‘Het dagelijks leven’: honderd prenten van vijfentwintig Nederlandse kunstenaars : in opdracht van Ahold N.V. voor de medewerkers van het bedrijf ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van Albert Heijn op 27 mei 1987.
De zeefdruk heeft de tand des tijds niet helemaal perfect doorstaan, dat moet gezegd. Ik heb ‘m onlangs uit de lijst gehaald (die was niet meer mooi) en zag dat de randen van het papier zijn verkleurd. Dat is met opnieuw inlijsten hopelijk wel weg te werken. Verder zijn er nog een paar kleine plekjes op het papier te zien. Zie ook de foto’s. Maar verder is het in goede staat. Blijft natuurlijk een bijzondere prent :)
Met potlood gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar rechtsonder en met een preegstempel met het logo van Albert Heijn linksonder.
Redelijk
Verkleurde randen/enkele plekjes, verder in goede staat. Zie verdere uitleg bij de omschrijving en zie foto’s.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maastricht, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80