Klaas Gubbels - KAPITALE PRENT

Klaas Gubbels - KAPITALE PRENT kopen? Bied vanaf 80!
Klaas Gubbels - KAPITALE PRENT kopen? Bied vanaf 80!Klaas Gubbels - KAPITALE PRENT kopen? Bied vanaf 80!Klaas Gubbels - KAPITALE PRENT kopen? Bied vanaf 80!Klaas Gubbels - KAPITALE PRENT kopen? Bied vanaf 80!Klaas Gubbels - KAPITALE PRENT kopen? Bied vanaf 80!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
StijlKlassiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Een a-specifiek werk van Klaas Gubbels uit 1983.   Oplage 23/50                                                                             Afmeting blad 50,5 x 70 cm.   Afbeelding  48 x 58 cm.

Starttijd:12-08-2022 om 16:54
Eindtijd:21-08-2022 om 20:08
Openingsbod € 80
ObjectlocatieUden, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa