Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!)

Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 225!Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 225!Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 225!Klaas Gubbels - Litho: Chevrolet(mooie houten lijst!) kopen? Bied vanaf 225!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2007
TechniekLitho
StijlMinimalistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen27.5 cm x 30 cm (h x b)
Lijst42 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie litho van Klaas Gubbels in mooie houten lijst. Het werk kan zo worden opgehangen!
Dit werk komt uit de serie  'Het gat in de heg' geïnspireerd op boekfragmenten uit 'Knielen op een bed violen' naar aanleiding van de zeventigste verjaardag van  de schrijver Jan Siebeling.
 Gesigneerd: K.G. en genummerd in potlood(157/350).

In zeer goede staat

Klaas Gubbels (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (54)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
42 cm
42 cm
30 cm
27.5 cm
Starttijd:19-09-2022 om 22:51
Eindtijd:25-09-2022 om 21:07
Openingsbod € 225
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland