Klaas Gubbels - Litho (kleine oplage, mooi gelijst)

Klaas Gubbels - Litho (kleine oplage, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels - Litho (kleine oplage, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 295!Klaas Gubbels - Litho (kleine oplage, mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 295!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 48 cm (h x b)
Lijst62 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels, litho in zeer kleine oplage
Specificaties:
Kunstenaar:Klaas Gubbels
Afmeting:38 x 48

Maat lijst:62 x 71
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
Lijst:Mooie houten whitewash lijst
Techniek:Litho op handgeschept papier, genummerd 37/45

Professioneel zwevend gelijst in mooie whitewash houten lijst en passepartout, ophangklaar
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Sluit over 2d 3u 41m 07s
Openingsbod€ 295
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:19-09-2022 om 07:57
Eindtijd:28-09-2022 om 22:26