Klaas Gubbels - MEI 1973 - Verkocht

Klaas Gubbels - MEI 1973 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels - MEI 1973 kopen? Bied vanaf 95!Klaas Gubbels - MEI 1973 kopen? Bied vanaf 95!Klaas Gubbels - MEI 1973 kopen? Bied vanaf 95!Klaas Gubbels - MEI 1973 kopen? Bied vanaf 95!Klaas Gubbels - MEI 1973 kopen? Bied vanaf 95!Klaas Gubbels - MEI 1973 kopen? Bied vanaf 95!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Ontwerp voor een  kalenderblad. Uitgegeven als een litho in 1972.  Oplage 81/100.
Afmeting. 65 x 50 cm.
Linksboven in blad zit een vouwtje. ( detailfoto)

Hogere verzendkosten i. v. m. Afmetingen

Vouwtje linksboven

Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-01-2023 om 18:12
Eindtijd:20-01-2023 om 22:34
_Judith_
18 jan. / 18:50
€ 95