FA. (8)

Klaas Gubbels - SCHAAKBORD

Klaas Gubbels - SCHAAKBORD kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels - SCHAAKBORD kopen? Bied vanaf 295!Klaas Gubbels - SCHAAKBORD kopen? Bied vanaf 295!Klaas Gubbels - SCHAAKBORD kopen? Bied vanaf 295!Klaas Gubbels - SCHAAKBORD kopen? Bied vanaf 295!Klaas Gubbels - SCHAAKBORD kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  kunstpeer
FA. (23)

241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal1986
TechniekHandgekleurd
StijlMinimalistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk uit 1986 met de hand ingekleurd. Minimalistische stijl.  Blad is niet genummerd.  Afmeting blad 65,5 x 50,5 cm.                   Afbeelding  39,5 x 39,5 cm.

Zeefdruk is in perfecte staat

Sluit over 2d 0u 12m 05s
Openingsbod€ 295
ObjectlocatieUden, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:13-05-2022 om 15:49
Eindtijd:22-05-2022 om 20:06