FA. (8)

Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex.

Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex. kopen? Bied vanaf 285!
Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex. kopen? Bied vanaf 285!Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex. kopen? Bied vanaf 285!Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex. kopen? Bied vanaf 285!Klaas Gubbels - sjabloondruk 'Stilleven in Bruin en Zwart’ - 2006 - oplage 16 ex. kopen? Bied vanaf 285!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

785 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal2006
TechniekSjabloondruk
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage16

Een zeer fraaie sjabloondruk van Klaas Gubbels, ‘Stilleven in Bruin en Zwart’ uit 2006 oplage 18 ex.

Het werk is gesigneerd en genummerd en in zeer goede conditie.

Sluit over 1d 0u 37m 47s
Huidig bod€ 285
Volgend minimum bod: € 305
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:15-05-2022 om 15:34
Eindtijd:21-05-2022 om 19:44
Estherbre
17 mei / 09:38
€ 285