Klaas Gubbels - STOEL MET SCHAAKBORD

Klaas Gubbels - STOEL MET SCHAAKBORD kopen? Bied vanaf 75!
Klaas Gubbels - STOEL MET SCHAAKBORD kopen? Bied vanaf 75!Klaas Gubbels - STOEL MET SCHAAKBORD kopen? Bied vanaf 75!Klaas Gubbels - STOEL MET SCHAAKBORD kopen? Bied vanaf 75!Klaas Gubbels - STOEL MET SCHAAKBORD kopen? Bied vanaf 75!Klaas Gubbels - STOEL MET SCHAAKBORD kopen? Bied vanaf 75!Klaas Gubbels - STOEL MET SCHAAKBORD kopen? Bied vanaf 75!
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekOffset
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Deze offset is gebruikt als nieuwjaarsgeschenk voor vrienden en bekenden van Klaas en Heleen Gubbels.   ( vandaar ook de naam van zijn echtgenote bij de signatuur)
Oplage 100   Dit is nummer 77.
Afmeting  69,5 x 45,5 cm.

Klaas Gubbels (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (55)
Geplaatst door  kunstpeer
FA. (24)

266 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
45.5 cm
69.5 cm
Starttijd:06-08-2022 om 19:55
Eindtijd:14-08-2022 om 20:08
Openingsbod € 75
ObjectlocatieUden, Nederland