Klaas Gubbels - Thee/Koffie kan - gesigneerd - 1997 - Verkocht

Klaas Gubbels - Thee/Koffie kan - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 195,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Klaas Gubbels - Thee/Koffie kan - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!Klaas Gubbels - Thee/Koffie kan - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!Klaas Gubbels - Thee/Koffie kan - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!Klaas Gubbels - Thee/Koffie kan - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Klaas Gubbels, Hand gesigneerd

Prachtige zeefdruk uit 1997 - Thee/Koffie kan

Door Klaas Gubbels ontworpen als desertkaart. Monogram en jaartal - zeldzaam! Slechts enkele stuks

Op geschept papier.

Zie ook de andere veilingen van Collectorito, veelal vanaf 1 euro

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(59)
Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
22 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 195,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-10-2020 om 18:29
Eindtijd:18-10-2020 om 22:10
Biedingen (20)
Amcvlot09
18 okt. / 18:54
€ 170
Kees58
18 okt. / 18:54
€ 165
Amcvlot09
16 okt. / 15:45
€ 155
rienhagen
16 okt. / 14:00
€ 145
renetta
16 okt. / 12:30
€ 135
Sesselink
16 okt. / 12:30
€ 125
Sesselink
16 okt. / 12:29
€ 105
renetta
16 okt. / 12:29
€ 95
Sesselink
16 okt. / 12:29
€ 85
renetta
16 okt. / 12:29
€ 75
Sesselink
15 okt. / 19:33
€ 65
Rogierderidder
15 okt. / 19:33
€ 55
Sesselink
15 okt. / 18:28
€ 30
Roos_Trip
15 okt. / 11:44
€ 25
fspruytenburg
14 okt. / 23:33
€ 20
Erdemozan
14 okt. / 23:33
€ 15
fspruytenburg
14 okt. / 22:35
€ 10
astrid12
14 okt. / 22:27
€ 5
john210
14 okt. / 22:27
€ 3
astrid12
14 okt. / 22:26
€ 1