Klaas Gubbels - Thee/Koffie kan - gesigneerd - 1997 - Verkocht

Klaas Gubbels - Thee/Koffie kan - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - Thee/Koffie kan - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!Klaas Gubbels - Thee/Koffie kan - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!Klaas Gubbels - Thee/Koffie kan - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!Klaas Gubbels - Thee/Koffie kan - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!
  • Klaas Gubbels (1934)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Klaas Gubbels, Hand gesigneerd

Prachtige zeefdruk uit 1997 - Thee/Koffie kan

Door Klaas Gubbels ontworpen als desertkaart. Monogram en jaartal - zeldzaam! Slechts enkele stuks

Op geschept papier.

Zie ook de andere veilingen van Collectorito, veelal vanaf 1 euro
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00