Klaas Gubbels - Theekopjes - gesigneerd - 1997 - Verkocht

Klaas Gubbels - Theekopjes - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Gubbels - Theekopjes - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!Klaas Gubbels - Theekopjes - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!Klaas Gubbels - Theekopjes - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!Klaas Gubbels - Theekopjes - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!Klaas Gubbels - Theekopjes - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!Klaas Gubbels - Theekopjes - gesigneerd - 1997 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Klaas Gubbels, Hand gesigneerd

Prachtige zeefdruk uit 1997 - Theekopjes

Door Klaas Gubbels ontworpen als desertkaart. Monogram en jaartal - zeldzaam! Slechts enkele stuks

Op geschept papier.

Zie ook de andere veilingen van Collectorito, veelal vanaf 1 euro

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(57)
Geplaatst door  Collectorito
FA. (12)

Lid sinds 2017
144 verkochte items
22 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-10-2020 om 19:41
Eindtijd:25-10-2020 om 20:09
Biedingen (16)
Kees58
25 okt. / 09:08
€ 70
Gerald93
23 okt. / 12:51
€ 60
Lottekrul
23 okt. / 06:28
€ 50
Gerald93
23 okt. / 06:28
€ 50
Lottekrul
23 okt. / 06:28
€ 45
Gerald93
23 okt. / 06:28
€ 40
Lottekrul
23 okt. / 06:28
€ 35
Gerald93
23 okt. / 06:28
€ 30
Lottekrul
22 okt. / 20:22
€ 25
Gerald93
22 okt. / 09:19
€ 20
duif
20 okt. / 13:58
€ 15
Kees58
20 okt. / 13:58
€ 15
duif
19 okt. / 23:15
€ 10
martin1083
19 okt. / 23:15
€ 5
martin1083
19 okt. / 22:15
€ 3
Rex2205
19 okt. / 20:39
€ 1