Klaas Gubbels - Verlegen schaduwen - Verkocht

Klaas Gubbels - Verlegen schaduwen kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Klaas Gubbels - Verlegen schaduwen kopen? Bied vanaf 70!Klaas Gubbels - Verlegen schaduwen kopen? Bied vanaf 70!Klaas Gubbels - Verlegen schaduwen kopen? Bied vanaf 70!Klaas Gubbels - Verlegen schaduwen kopen? Bied vanaf 70!Klaas Gubbels - Verlegen schaduwen kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  fwvanhelden
FA. (4)

Lid sinds 2017
139 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal1981
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie zeefdruk van Klaas Gubbels met tekst van de dichter K. Schippers uit 1981.

Kunstenaar: Klaas Gubbels
Titel van kunstwerk: Verlegen schaduwen
Techniek: Zeefdruk
Signatuur: Handgesigneerd
Jaar: 1981
Periode: 1980-1989
Editie: AP 2/8
Staat: Zo goed als nieuw
Afbeeldingsgrootte: 30×46 cm
Totale afmetingen blad: 76×56 cm

Zo goed als nieuw, nooit ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-01-2020 om 16:20
Eindtijd:15-01-2021 om 21:26
eriksd
07 jan. / 21:48
€ 70