FA. (1)

Klaas Gubbels - zeefdruk

Klaas Gubbels - zeefdruk kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (7)

Lid sinds 2017
194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal1981
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/15 Romeinse cijfers XII/XV
Klaas Gubbels / K. Schippers. Map ‘Verlegen Schaduwen’ 1981, zeefdruk uit de de luxe uitgave (Oplage 12/15 Romeinse cijfers XII/XV). Uitgeverij Bébert

in goede staat, zie foto

Sluit over 2d 1u 21m 56s
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland
Starttijd:15-05-2022 om 21:06
Eindtijd:22-05-2022 om 19:46