Klaas Gubbels - zeefdruk

Klaas Gubbels - zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KunsthandelOlafWijman
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Klaas Gubbels (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/15 Romeinse cijfers XII/XV
Klaas Gubbels / K. Schippers. Map ‘Verlegen Schaduwen’ 1981, zeefdruk uit de de luxe uitgave (Oplage 12/15 Romeinse cijfers XII/XV). Uitgeverij Bébert

in goede staat, zie foto

Klaas Gubbels (1934)

Alle items van deze kunstenaar(57)
FA. (9)

Lid sinds 2017
201 verkochte items
58 cm
38 cm
Starttijd:24-05-2022 om 11:41
Eindtijd:05-06-2022 om 19:14
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieEindhoven, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland