Klaas Gubbels - Zwarte koffiekan met dubbel oor - Verkocht

Klaas Gubbels - Zwarte koffiekan met dubbel oor kopen? Bied vanaf 395!

Verkoopprijs: € 576,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

548 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
  • Klaas Gubbels (1934)
Jaartal1997
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 46 cm (h x b)
Lijst73 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie, grote zeefdruk van Klaas Gubbels uit 1997
Gelijst in houten lijst met passepartout, oplagenummer op foto wijkt af van het aangebodene
Ophangklaar!
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

Dit item is verkocht voor 576,15(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-05-2020 om 11:07
Eindtijd:09-05-2020 om 21:16
Biedingen (7)
FlorisC
09 mei / 18:35
€ 501
ekorving71
09 mei / 18:35
€ 495
FlorisC
09 mei / 18:35
€ 475
ekorving71
09 mei / 18:35
€ 455
FlorisC
09 mei / 18:34
€ 435
ekorving71
09 mei / 18:34
€ 415
FlorisC
09 mei / 15:55
€ 395