| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige ets van Ko Oosterkerk uit 1970. Met potlood gesigneerd, gedateerd en getiteld, een proefdruk van de eindversie. Prachtig ingelijst, achter glas en met luxueus dubbel passe-partout. Alles in uitstekende staat, al moet er bij vermeld worden dat er op het etsblad wat lichte vlekjes zitten, waarvan ik niet met zekerheid kan zeggen wat het is (ouderdomsvlekjes, oxidatie, verfresten?). De meest prominente van deze vlekjes is te zien op foto 3, bij de signatuur, de andere zijn 100% niet storend.
Afmetingen: 83cm x 83cm (incl. lijst), 46cm x 46cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.
| Transport | |
| Garantie | |