Ko Oosterkerk - Ko Oosterkerk - Ontsnapping van de kleine vormen, ets (prachtig ingelijst) - Verkocht

Ko Oosterkerk - Ontsnapping van de kleine vormen, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Ko Oosterkerk - Ontsnapping van de kleine vormen, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Ko Oosterkerk - Ontsnapping van de kleine vormen, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Ko Oosterkerk - Ontsnapping van de kleine vormen, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Ko Oosterkerk - Ontsnapping van de kleine vormen, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Ko Oosterkerk - Ontsnapping van de kleine vormen, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Ko Oosterkerk - Ontsnapping van de kleine vormen, ets (prachtig ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!
  • Ko Oosterkerk (1928-2012)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige ets van Ko Oosterkerk uit 1970.  Met potlood gesigneerd, gedateerd en getiteld, een proefdruk van de eindversie.  Prachtig ingelijst, achter glas en met luxueus dubbel passe-partout.  Alles in uitstekende staat, al moet er bij vermeld worden dat er op het etsblad wat lichte vlekjes zitten, waarvan ik niet met zekerheid kan zeggen wat het is (ouderdomsvlekjes, oxidatie, verfresten?).  De meest prominente van deze vlekjes is te zien op foto 3, bij de signatuur, de andere zijn 100% niet storend.

Afmetingen: 83cm x 83cm (incl. lijst), 46cm x 46cm (binnen passe-partout)

Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.