James William Frater - Duin- en zeegezicht bij Domburg - Gemengde techniek
Herman Krikhaar - Zeefdruk: "l'amour pour" - 1995
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1974 |
Techniek | Litho |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 26 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10/20 |
Ondanks een vruchtbare carrière is er maar weinig informatie te vinden over het leven van schilder, graficus en ontwerper Koosje Wagenaar. Ze werd geboren in Utrecht, Nederland, in 1943, en studeerde grafische kunsten aan de Rietveld Academie in Amsterdam, waar ze lid werd van de Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars BBK. Ze is vooral bekend om haar etsen en aquatinten van minimalistische landschappen, interieurs en surrealistische taferelen in gelaagde, transparante inkten. Haar werk bevindt zich onder meer in de collecties van het Rijksmuseum, het Stedelijk Museum, Haags Gemeentemuseum en Museum Helmond, en grootschalige werken in opdracht zijn te vinden in een gemeentehuis van Zeewolde en een metrostation in Rotterdam.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 26-2-2021 om 23:14 |
Eindtijd | 7-4-2021 om 22:45 |