Laatste keer: Kees Buurman - Litho: RAM

Laatste keer: Kees Buurman - Litho: RAM kopen? Bied vanaf 45!
Laatste keer: Kees Buurman - Litho: RAM kopen? Bied vanaf 45!Laatste keer: Kees Buurman - Litho: RAM kopen? Bied vanaf 45!Laatste keer: Kees Buurman - Litho: RAM kopen? Bied vanaf 45!Laatste keer: Kees Buurman - Litho: RAM kopen? Bied vanaf 45!
  • Kees Buurman (1933-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho van Kees Buurman. Nummer: 6/64. Epreuve d''artiste(EA: afdruk vd kunstenaar). Titel: RAM. Het werk is linksonder gesigneerd  met potlood, door de kunstenaar. Afmetingen blad incl passepartout: H43 x b61 cm. Afmetingen voorstelling: H26 x b33 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.

Kees Buurman (1933-1997)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5500 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
Starttijd:23-02-2018 om 15:01
Eindtijd:01-03-2018 om 21:01
Openingsbod € 45
ObjectlocatieHoek van Holland,  Nederland