Lei Molin - Originele inkttekening op karton van rond 1986 - Verkocht

Lei Molin - Originele inkttekening op karton van rond 1986 kopen? Bied vanaf 49!
Tekening / Aquarel

Lei Molin - Originele inkttekening op karton van rond 1986 kopen? Bied vanaf 49!Lei Molin - Originele inkttekening op karton van rond 1986 kopen? Bied vanaf 49!
  • Lei Molin (1927-1990)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Pen (Inkt)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 33 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Originele inkttekening op karton van Lei Molin. Niet gesigneerd, niet gedateerd maar is van rond 1986. Direct van de kunstenaar verworven. Conditie is goed. Tekening is door de kunstenaar opgeplakt op karton, hierbij zijn vouwtjes ontstaan.
De tekening is door de kunstenaar op karton geplakt, daardoor zijn vouwtjes ontstaan, niet storend.
Binnen Nederland € 10,00