Lei Molin - Zonder titel - Verkocht

Lei Molin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Lei Molin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Lei Molin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Lei Molin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Lei Molin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Lei Molin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Lei Molin - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

714 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
  • Lei Molin (1927-1990)
Jaartal1964
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen21.5 cm x 46 cm (h x b)
Passe-partout35 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
*Fraai abstract werk in gemengde techniek op papier.  Komt uit een interessante collectie met werk uit de jaren 60  van o.a.  Lei Molin. Het zou kunnen dat dit ook van hem is, maar weet dat niet zeker. Signatuur kan ik niet direct herleiden tot die van Lei Molin. In ieder geval  een goed werk met een lage inzet als limiet.
*L.o. gesigneerd en gedateerd (zie foto)

Werk in goede staat, papier iets verkleurd

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2020 om 17:56
Eindtijd:13-12-2020 om 20:53
Hartart
13 dec. / 19:26
€ 50