Leonard Baskin - houtsnede:children still life-1956

Leonard Baskin - houtsnede:children still life-1956 kopen? Bied vanaf 110!
Leonard Baskin - houtsnede:children still life-1956 kopen? Bied vanaf 110!Leonard Baskin - houtsnede:children still life-1956 kopen? Bied vanaf 110!Leonard Baskin - houtsnede:children still life-1956 kopen? Bied vanaf 110!Leonard Baskin - houtsnede:children still life-1956 kopen? Bied vanaf 110!
  • Leonard Baskin (1922-2000)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede op Japans papier van Leonard Baskin. Titel: Children & still life. Jaar: 1956. Nummer: 154/210. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.. Afmetingen voorstelling: H30,5 x b30,5 cm. Afmetingen blad: H43 x b46 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie: in goede staat. Links boven-en rechts onderin zit een vouw. Bij inlijsting valt deze onder de pass-partout/in de lijst
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00

Starttijd2-6-2021 om 21:45
Eindtijd18-8-2021 om 20:36
Openingsbod € 110
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland