Lex Metz - Parijs.

Lex Metz - Parijs. kopen? Bied vanaf 29!
Lex Metz - Parijs. kopen? Bied vanaf 29!Lex Metz - Parijs. kopen? Bied vanaf 29!Lex Metz - Parijs. kopen? Bied vanaf 29!Lex Metz - Parijs. kopen? Bied vanaf 29!Lex Metz - Parijs. kopen? Bied vanaf 29!Lex Metz - Parijs. kopen? Bied vanaf 29!Lex Metz - Parijs. kopen? Bied vanaf 29!
  • Lex Metz (1913-1986)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vrolijk werk.
Algemeen goede staat.
Zie foto's.

Goed.

Zie foto's.

Lex Metz (1913-1986)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

439 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
23 cm
31 cm
Starttijd:31-05-2022 om 12:10
Eindtijd:05-06-2022 om 22:29
Openingsbod € 29
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem, Nederland