5. Lex Metz

Lex Metz (1913-1986)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Lex Metz (Den Helder, 14 januari 1913 - Amsterdam, 26 juni 1986) was een Nederlands fotograaf, tekenaar, grafisch ontwerper en illustrator.Hij volgde een opleiding aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten (Den Haag) en was daar leerling van onder andere Gerard Kiljan, Paul Schuitema en Paul Citroen.Metz was leraar aan de Nieuwe Kunstschool in Amsterdam en aan de Rietveld Academie.In Amsterdam was hij betrokken met het illustreren van boeken en als boekbandontwerper werkzaam voor het ontwerpbureau Co-op 2. In 1950 maakte hij tekeningen voor De Groene Amsterdammer.

Lex Metz - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Lex Metz - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 21:09

Jaartal1973
TechniekDroge Naald
Afmetingen59 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst