Louis Heijmans - ingelijste ets: Lange Jan te Middelburg - Verkocht

Louis Heijmans - ingelijste ets: Lange Jan te Middelburg kopen? Bied vanaf 49!
Louis Heijmans - ingelijste ets: Lange Jan te Middelburg kopen? Bied vanaf 49!Louis Heijmans - ingelijste ets: Lange Jan te Middelburg kopen? Bied vanaf 49!Louis Heijmans - ingelijste ets: Lange Jan te Middelburg kopen? Bied vanaf 49!
  • Louis Heijmans (1890-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 16 cm (h x b)
Lijst53 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage53/75

Ingelijste ets van Louis Heijmans. Titel: Lange Jan te Middelburg.  Nummer: 53/75. Afmetingen incl. lijst: 53 x b30 cm, afmetingen voorstelling: H35 x b16 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

In goede staat.

Louis Heijmans (1890-1977)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5598 verkochte items
Alle items van deze verkoper (329)
30 cm
53 cm
16 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 49,00
Starttijd:25-03-2019 om 22:52
Eindtijd:05-04-2019 om 22:16
Paralegalgoes
05 apr. / 19:23
€ 49