Van dezelfde kunstenaarsgroep Vereeniging Sint Lucas
Omschrijving
Louis Heijmans (1890-1977)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Ets
Drager
Papier
Onderwerp
Stadsgezicht
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
32 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst
48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Achter passepartout (vlekje l.b.) en glas. In een fraaie hardhouten lijst.
Goed
in goede gebruikte staat.
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 24,00
€ 24,00