Lucio del Pezzo - Lucio del Pezzo. Zonder titel 1973
Omschrijving
Lucio del Pezzo (1933)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1973
Techniek
Litho
Drager
Papier
Stijl
Abstract
Onderwerp
Abstract
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
190
Lucio Del Pezzo . Litho in kleuren. Prent 190. 53 van 190. Serie 9 (B ) van de in totaal 13 - 1965 en 1981 - uitgegeven series. In potlood lo.: 53/190 Ro. Del Pezzo
Goed
Lichte " foxing '' in de marge. Overigens : Goed, geen scheurtjes oid
koeriersdienst