Lucio del Pezzo - Lucio del Pezzo. Zonder titel 1973

Lucio del Pezzo - Lucio del Pezzo. Zonder titel 1973 kopen? Bied vanaf 125!
Lucio del Pezzo - Lucio del Pezzo. Zonder titel 1973 kopen? Bied vanaf 125!Lucio del Pezzo - Lucio del Pezzo. Zonder titel 1973 kopen? Bied vanaf 125!Lucio del Pezzo - Lucio del Pezzo. Zonder titel 1973 kopen? Bied vanaf 125!Lucio del Pezzo - Lucio del Pezzo. Zonder titel 1973 kopen? Bied vanaf 125!Lucio del Pezzo - Lucio del Pezzo. Zonder titel 1973 kopen? Bied vanaf 125!Lucio del Pezzo - Lucio del Pezzo. Zonder titel 1973 kopen? Bied vanaf 125!
  • Lucio del Pezzo (1933)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1973
Techniek Litho
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 190

 Lucio Del Pezzo  . Litho in kleuren.   Prent 190.  53 van 190.
Serie 9 (B ) van de in totaal 13  - 1965 en 1981 - uitgegeven series.
In potlood lo.: 53/190  Ro.  Del Pezzo

Lichte " foxing '' in de marge. Overigens : Goed, geen scheurtjes oid

Lucio del Pezzo (1933)

Italiaans Italiaans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Fluxwear
Lid sinds 2017
127 verkochte items
Alle items (25)
56 cm
76 cm