Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Van de Italiaanse meester in zijn serie werken onder de noemer "Concetto Spaziale" deze zeefdruk op rhodoïd, met échte gaatjes!!
De artiest heeft signatuur, datum '67 en nummering 79/190 ingekrast onder in het doorzichtige plastic. Buitenkansje!! Het kunstwerk verkeert in prima staat, heeft van begin (1971) af aan in frame achter glas gezeten. Groot werk!! afmetingen 70x55 (cm)2
Ophalen in Utrecht of per koerier leveren - tegen betaling kosten
Starttijd | 15-9-2015 om 13:36 |
Eindtijd | 22-9-2015 om 13:41 |