Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 27 x 22 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Magda Giebels - 1946
Sfeervolle ets - gesigneerd - oplage 6/10 ex. , uit 1980
Netjes ingelijst, kan zo aan de muur.
Het werk is afkomstig van de voormalige kunstuitleen.
Beeldmaat: ca 22 x 27 cm (hxb)
Formaat met lijst: ca 53 x 42 cm (hxb)
De ets wordt zorgvuldig verpakt verzonden, uitsluitend binnen Europa.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 15-11-2020 om 15:02 |
Eindtijd | 13-3-2021 om 21:29 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |