FA. (1)

Marian Plug - Litho "Zomer"

Marian Plug - Litho "Zomer" kopen? Bied vanaf 25!
Marian Plug - Litho "Zomer" kopen? Bied vanaf 25!Marian Plug - Litho "Zomer" kopen? Bied vanaf 25!Marian Plug - Litho "Zomer" kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Marian Plug (1937)
Jaartal1977
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41.5 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12/85
Litho van Marian Plug, gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd in potlood.
verzending tussen twee platen, 8,25, aangetekend 10,20

De rechterkant van het blad is verkleurd, valt net een heel klein stukje in beeld, met een passe-partout verwacht ik niet dat dit opvalt.

Marian Plug (1937)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
56 cm
41.5 cm
Starttijd:30-04-2022 om 08:40
Eindtijd:13-05-2022 om 19:27
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa