Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 68.5 x 95.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | XIII, E.A |
Grote Litho van Marianne Aulman uit 1998. Titel: Atlantis XIII. E.A. Afmetingen blad H68.5 x b95.5. Afmetingen voorstelling H62.5 x b79.5 Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild. Herkomst: collectie ABN AMRO.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Conditie: in goede staat. Er zitten wat plakresten op de achterzijde van vorige inlijsting. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 9-5-2020 om 16:44 |
Eindtijd | 5-10-2020 om 17:05 |