950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 14.5 x 39 cm (h x b) |
Passe-partout | 25 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 43/80 |
Drie etsen van Marianne Korporaal uit de serie"Satori Soractis",1b, 2b en 2a", etching and aquatint on two copper plates, op Misumi papier, genummerd 42/80,en 43/80 r.o gesigneerd op passepartout. Het blad is door de kunstenaar geplakt op een ander wit blad, hetgeen achter passepartout is geplaatst (met stempel kunstenaar). Het geheel is in perfecte staat. Afm. passepartout 50x25 cm, blad 39x14,5 cm.
Verzending tussen twee platen, 8,25, aangetekend 10,20
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 23-10-2021 om 8:58 |
Eindtijd | 5-11-2021 om 19:15 |