Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 51/52 |
Fraaie zeefdruk van Marijke Verhoef in goede staat.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 1-11-2022 om 14:51 |
Eindtijd | 15-11-2022 om 22:03 |