Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho

Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 43!
Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 43!Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 43!Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 43!Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 43!Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 43!Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 43!Marinus Fuit - Slangen in landschap - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 43!
  • Marinus Fuit (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1981
Techniek Litho
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 33 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 25/70
Kleuren litho door Marinus Fuit
Voorstelling van slangen in een landschap
Losbladig, beeldmaat 33x47, bladmaat 50x65
Gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd r.o.: 'Marinus Fuit:"Slangen in landschap" 1981 25/70'
Annotatie in potlood l.o.: 'voor Hans van Marinus'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00