Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1904 |
Techniek | Ets |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 72 x 86 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Zeer grote, karakteristieke ets van Marius Bauer uit 1904. Ets op papier, met potlood gesigneerd rechtsonder en genummerd linksonder (“No 88”). In zeer goede conditie; de marge is hier en daar iets verkleurd en er zitten wat kreukjes en zelfs twee kleine perforaties onder in de marge maar ingelijst met passe-partout is dit werk ronduit uitstekend. Voor een werk dat meer dan een eeuw oud is kan de ets zelf en een ruime marge eromheen zelfs als bijna mint omschreven worden. Literatuur: Van Wisselingh 231.
Afmetingen: 86cm x 72cm (blad), 68cm x 56cm (etsbeeld)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 24-2-2020 om 0:00 |
Eindtijd | 9-3-2020 om 19:10 |