Marius Bauer Grote Ets uit 1910 Hyederabad Vermeld in de catalogus Wisselingh No 234 Gesigneerd Ingelijst Afmeting inclusief lijst 70 x 85 cm. Het werk is in goede staat Het werk heeft wat waterkring in de rechterbenedenhoek bij de zittende figuur .
Redelijk
Het werk heeft in de rechterbenedenhoek waterkring
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wanroij, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 15,00