Koen Vanmechelen - The Fighter
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1888 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Aziatisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 22 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het werk is licht verkleurt. er zit een lichte vouw in de bovenkant van het werk. Bij inlijsting valt het weg, zie foto's voor een goede indruk. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | ALKMAAR, Nederland |
Starttijd | 31-3-2024 om 22:24 |
Eindtijd | 9-4-2024 om 22:24 |