Mooie afbeelding van 'Mecca Pilgrims' met op de voorgrond een kameel en mannen te paard. Ets van Marius Bauer gemaakt tijdens een van zijn reizen naar het (verre) oosten. Hand gesigneerd.
Opgenomen in catalogus van Kunsthandelaar E.J. van Wisselingh & Co. te Amsterdam
Redelijk
De ets is in redelijk goede staat, maar met plakband in passe-partout gezet. Passe-partout is deels verkleurd. Bovenrand met plakband rest.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoofddorp, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00