Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst

Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Marius Bauer - Mythologische scene - lithografie, ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
  • Marius Bauer (1867-1932)
TypePrenten voor 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekOverig
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 19.5 cm (h x b)
Lijst45 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Marius Bauer - Oosterse scene - lithografie, in houten lijst.
R.o. drukgesigneerd M.B.
Eind 20e eeuw.

Zeer lichte gebruikssporen aan lijst.

Marius Bauer (1867-1932)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  ffagott
FA. (7 )

381 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
37.5 cm
45 cm
19.5 cm
24 cm
Starttijd:22-11-2022 om 10:20
Eindtijd:29-11-2022 om 20:18
Openingsbod € 55
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa