Jan Spijkers - Acryl op doek, Raam met kater - Ingelijst
Ronald Boonacker - Bonaire, INGELIJST
Ronald Boonacker - Route du Soleil I/Zeefdruk op hout (Gratis verzending Nederland)
Ronald Boonacker - Curaçao, INGELIJST
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1895 |
Techniek | Overig |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
papier is verkleurd, buiten de afbeelding zijn wat scheurtjes zichtbaar. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Axel, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Axel, Nederland |
Starttijd | 18-11-2022 om 11:58 |
Eindtijd | 17-2-2023 om 15:31 |