Mark Brusse - Mikado

Mark Brusse - Mikado kopen? Bied vanaf 70!
Mark Brusse - Mikado kopen? Bied vanaf 70!Mark Brusse - Mikado kopen? Bied vanaf 70!Mark Brusse - Mikado kopen? Bied vanaf 70!Mark Brusse - Mikado kopen? Bied vanaf 70!
  • Mark Brusse (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 65 cm (h x b)
Lijst60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Litho van Mark Brusse, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd. Uitgegeven in de reeks Prent 190. Ingelijst in Aluminium lijst. De conditie is uitstekend.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper worden verzonden via Swift Koeriers. Voor tarieven zie hieronder.

Mark Brusse (1937)

NederlandsNederlandsFransFransAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  monschau
FA. (10)

390 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
80 cm
60 cm
65 cm
45 cm
Sluit over 6d 4u 42m 22s
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieBreda, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:26-09-2022 om 10:07
Eindtijd:05-10-2022 om 19:02