Mark Brusse - Oprukkende industrie - Zeefdruk - Verkocht

Mark Brusse - Oprukkende industrie - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Mark Brusse - Oprukkende industrie - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Mark Brusse - Oprukkende industrie - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Mark Brusse - Oprukkende industrie - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Mark Brusse - Oprukkende industrie - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!Mark Brusse - Oprukkende industrie - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 35!
  • Mark Brusse (1937)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1980
Stijl Modern
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 148/200
Zeefdruk door Mark BrusseVoorstelling van oprukkende industrieWeiland bijzonder vormgegeven met crêpe-papierLosbladig, beeldmaat 50x70Gesigneerd en gedateerd r.o. ' Mark Brusse ' 80' Genummerd l.o. ' 148/200'Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 11,00

Mark Brusse (1937)

Nederlands Nederlands Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  lenteman
3514 verkochte items
Alle items (60)
70 cm
50 cm