Mart Kempers - Zonder titel - Verkocht

Mart Kempers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Mart Kempers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Mart Kempers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Mart Kempers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Mart Kempers (1924-1993)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen27 x 50 cm (h x b)
Passe-partout46 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75

Litho 58 van 75

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hendrik-ido-ambacht, Nederland

Mart Kempers (1924-1993)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Baskunst2018
Lid sinds 2018
3 verkochte items
67 cm
46 cm
50 cm
27 cm

ObjectlocatieHendrik-Ido-Ambacht,  Nederland
Starttijd11-6-2018 om 13:12
Eindtijd19-6-2018 om 22:17
Biedingen (6)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken