Mart Kempers - Zonder titel - Verkocht

Mart Kempers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 8,00

Mart Kempers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Mart Kempers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Mart Kempers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Baskunst2018

Lid sinds 2018
3 verkochte items
  • Mart Kempers (1924-1993)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen27 cm x 50 cm (h x b)
Passe-partout46 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75

Litho 58 van 75

Mart Kempers (1924-1993)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Baskunst2018

Lid sinds 2018
3 verkochte items
67 cm
46 cm
50 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 8,00
Starttijd:11-06-2018 om 13:12
Eindtijd:19-06-2018 om 22:17
Biedingen (6)
Ferre
19 jun. / 22:08
€ 8
jboschma1
19 jun. / 22:08
€ 7
Ferre
19 jun. / 09:02
€ 6
optica
18 jun. / 16:52
€ 5
monschau
18 jun. / 16:52
€ 5
optica
17 jun. / 12:12
€ 1