14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie ets door Maurits van der Valk, vakkundig graficus in de Beweging der Tachtigers.
Voorstelling van schepen in de haven.
Losbladig, beeldmaat 20x31,5, bladmaat 24x36,5
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 31-3-2014 om 20:09 |
Eindtijd | 7-4-2014 om 20:09 |