Metten Koornstra - Twee figuren voor een huisje

Metten Koornstra - Twee figuren voor een huisje kopen? Bied vanaf 75!
Metten Koornstra - Twee figuren voor een huisje kopen? Bied vanaf 75!Metten Koornstra - Twee figuren voor een huisje kopen? Bied vanaf 75!Metten Koornstra - Twee figuren voor een huisje kopen? Bied vanaf 75!Metten Koornstra - Twee figuren voor een huisje kopen? Bied vanaf 75!Metten Koornstra - Twee figuren voor een huisje kopen? Bied vanaf 75!
  • Metten Koornstra (1912-1978)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1965
Techniek Litho
Stijl Realistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 16 x 22.5 cm (h x b)
Incl. lijst 37 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 49/90
Herkomst Kunsthandel M.L. de Boer Amsterdam # 9728
Binnen Duitsland € 12,00
Europese Unie € 20,00
Wereldwijd € 50,00

Metten Koornstra (1912-1978)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Toeter
Lid sinds 2020
4 verkochte items
Alle items (4)
42 cm
37 cm
22.5 cm
16 cm